Nline מביא אתכם ליעדכם בבטחה בלחיצת כפתור

ברוך הבא ל HebNukeR


iGOOGLE
Add to Google

קידום אתריםניווט באתר
 תפריט ראשי :
 נושאים באתר
 ריכוז כתבות
 ארכיון כתבות
 שלח כתבה/מאמר
 חברים :
 החשבון שלי
 הודעות פרטיות
 חברים באתר
 קהילה :
 משוב
 מדריכים
 פורומים
  המלץ עלינו
 קהילה עולמית
 קישורי אינטרנט
 
 סטטיסטיקה :
 מדדים באתר
 עשיריות מובילות
 סקרים באתר
 כיתוב ומדריכים :
 

 מידע בנוגע לאתר:
 אודות הפרוייקט
 צור קשר
 פרסם באתר..!!..
 תודות

תפריט משתמש
ברוך הבא

אורח

כינוי
סיסמה
קוד אבטחהקוד אבטחה
הכנס קוד
הירשם

חברויות:
חבר חדש: BoyceZack44
חדשים היום: 0
חדשים אתמול: 0
באופן כללי: 26408

חברים: 0

הורדות באתר
סך כל הקבצים: 380
סך כל הקטגוריות: 14
סך כל ההורדות: 338687
נפח הורדה: 185.96 ג"ב


 1: פרסום מתקדם תומך בפלאש
        [מס' הורדות: 759]
 2: מוד תמונה לכל פורום+ניהול!
        [מס' הורדות: 519]
 3: bbcode box מתוקן
        [מס' הורדות: 369]
 4: מודל lf3 upload גירסא 2
        [מס' הורדות: 271]
 5: ערכה בסגנון Firefox mozila כולל פורום
        [מס' הורדות: 329]
 6: שינוי סיסמת האדמין
        [מס' הורדות: 229]
 7: מודל חיפוש מתקדם
        [מס' הורדות: 249]
 8: בלוק עם תמונה והראה הסתר משתמשים
        [מס' הורדות: 315]


 1: HebNukeR v2.0
        [מס' הורדות: 34476]
 2: רישום משתמשים מיידית - 2.0
        [מס' הורדות: 5539]
 3: גלריית תמונות My eGallery2.7
        [מס' הורדות: 5262]
 4: ערכת Helius
        [מס' הורדות: 4938]

Google
לפני השימוש בפורומים אתם מתבקשים לקרא מספר כללים:


שלום, בימים האחרונים יותר ויותר משתמשים עוברים על חוקי האתר ועל הכללים שהצבנו בפני המשתמשים בכדי לאפשר גלישה נעימה יותר ותשובות מהירות יותר.

להלן כמה כללים לגבי השימוש בפורומים ושאילת שאלות:
1. לינק לאתר, בכל נושא יש לפרסם את כתובת האתר, אין אפשרות לשלוח את כתובת האתר למנהלים בפרטי, מומלץ להוסיף את הלינק לאתר בחתימה.

2. כותרת עניינית, בכל נושא יש לכתוב כותרת עניינית שמרמזת על הבעיה/השאלה שלכם, כול מידע הנכתב בכותרת ההודעה יכלל גם בנושא ההודעה עצמה, בנוסף, בתגובות לנושאים אין לכתוב מידע חשוב בכותרת מאחר והיא קטנה ואינה מושכת תשומת לב.

3. נימוס, זכרו שהמשתמשים שעונים על שאלותיכם אינם חבריכם לכיתה ואינכם יכולים לדבר אליהם באותו טון, זכרו שצוות האתר (או כול משתמש תורם אחר) אינו חייב לענות לכם ויכול להפסיק את התמיכה בכם בכול רגע נתון ומכל סיבה שהיא (להלן חוסר כבוד).

4. סבלנות, בשונה מהצ'אט, מערכות פורומים בנויות על סבלנות והמתנה, כול משתמש מתחבר בזמנו החופשי ומגיב, יש להמתין 24 שעות לפני הקפצה של הודעה חדשה, לידיעתכם כול ההודעות החדשות מסומנות כך שכול משתמש יכול לקרא את ההודעות החדשות, אין צורך להקפיץ.

5. מידע, בכדי שנוכל לענות על שאלותיכם ביעילות עלינו לדעת כמה שיותר פרטים לגבי הבעיה, אנא הסבירו בפירוט על הבעיה וצרפו ציטוטים של השגיאות המתקבלות, במקרה של בלוק/מודול בעייתי עלינו לדעת מהו הבלוק/המודול הבעייתי, צירוף קישור לפרטי ההורדה באתר יעזרו לנו מאוד.

6. הפורומים השונים, באתר יש כמה פורומים בהם ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות בנושאים שונים הקשורים למערכת היבניוקר, לכול פורום נוצר בשביל לענות על סוג אחר של שאלות בשביל להקל על ההתמצאות בפורומים השונים ועל החיפוש בפורומים, הודעות שיכתבו בפורום לא מתאים (או בפורום מתאים אך לא בדיון המיועד לכך) ימחקו ללא אזהרה מוקדמת, משתמש אשר יבצע עבירה זו מספר פעמים עלול להחסם, תלוי בנסיבות...

7. יציאת עדכונים ומערכות, כידוע לכם אנו עובדים על מודולים ומערכות שונות יחודיות לאתר, אך כנראה שלא ידוע לכולם, לפי מספר הפעמים ששאלתם שאלות בנושא זה, שאנו עובדים כמה שיותר מהר בכדי שנוכל לאפשר להורדה את המערכות/מודולים המובטחים, שאלות בנושא תאריכי יציאה/שחרור של מודולים או מערכות אסורות בהחלט ועתידות להמחק על ידי, עדכונים לגבי תאריכי שחרור ינתנו בנושאים שיפתחו על ידי מנהלי הפרויקטים השונים.

8. שפה נאותה כלפי חברי הפורום, מאחר אופן הניסוח של חלק נכבד מחברי הפורום (רובם לשעבר מאחר וגישתם נחסמה) נמוך מהאופן הנדרש באתר, אני מרגיש בצורך להדגיש כלל זה, קללות (גם כאלה שמצונזרות באופן אוטומטי, או על ידי המשתמשים עצמם) יגררו למחיקת ההודעה, במידה ומשתמש ידבר באופן שאינו הולם את האתר מספר פעמים הוא יחסם מפורומי האתר.

9. תכנות מסרים פרטיים, לכל חברי הצוות, כמו לרוב המשתמשים באתר, יש אחד או יותר חשבונות בתכנות מסרים מידיים שונות, חלקם אף התעלו על עצמם והוסיפו את פרטי החשבונות (כתובת/מספר) לפרופיל באתר, בתקופה האחרונה חברי הצוות מקבלים יותר מידי פניות לחשבונותיהם האישיים ממשתמשי הקהילה והדבר הפך למטרד, עליכם לזכור שתפקיד חברי הצוות הוא תמוך בפורומים, ואינם נדרשים לתמוך לתכנות המסרים המידיים או בשום דרך פרט לפורומי האתר. החל מהיום, פניה לחברי הצוות תתבצע רק לאחר אישורם. פניות לחברי הצוות ללא אישורם תנוע בין הסבר לגבי חוקי הפורום לבין חסימה על פי ראות עיני חבר הצוות.

* כול נושא שיעבור על אחד או יותר מכללים אלו ינעל באופן מיידי ללא אזהרה וללא אפשרות לקבלת תשובה ויש לפתוח נושא חדש עם כול הפרטים החסרים ולאחר קריאת כל החוקים.

* לידיעתם, אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש, הסברים כגון "לא ידעתי" או "לא קראתי" וכדומה לא יתקבלו!

* נושא זה נשאר פתוח בכדי שתוכלו להוסיף ולהעיר על כללים אלו בלבד, תגובות לגבי נעילת הודעות, מחיקת הודעות או חסימת משתמשים ימחקו ללא היתיחסות.

אנא ציתו לכללי האתר, למען הנוחות שלכם ושלנו,
צוות האתר.
על מנת להכנס לפורומים לחץ כאן